Rudolf Livora - Žena v kroji

Olej na plátně nalepeném na lepence, 38x77 cm, signováno vlevo dole R. Livora, rám.

1884, Bakov nad Jizerou
Žák UMPRUM v Praze (1901-1907). Věnoval se figurální tvorbě, krajinomalbě a lidové ornamentice. Zpracoval národopisné bohatství moravského Slovácka. Studijní cestu podnikl do Jugoslavie.

Pozn.: Rám poškozen.

4123. Žena v kroji
Dražba ukončena:30.03.2016 22:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč