Karel Kupka - Pohled na Most

Akvarel, 50x77 cm, signováno vpravo dole Karel Kupka 1955, rám, pasparta, zaskleno.

1905, Manětín
Učil se u Al. Kalvody. Ve své tvorbě se zabýval především krajinomalbou a hlavně lesy. Vytvořil cyklus obrazů z Tater - Šumavy a Českomoravské vrchoviny. Několik letních sezon tvořil na svém zámečku v Běhařově.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4113. Pohled na Most
Dražba ukončena:30.03.2016 22:44:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč