Olej na překližce, 50x66 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.
1889, Koloděje - 1966
Pozn.: V malbě slabě viditelný spoj dvou kusů překližky. Rám mírně poškozen. Malba místy mírně znečištěna.