František Záleský - Staré Město

Olej na kartonu, 60x50 cm, signováno vlevo dole Záleský, rám.

1901, Drahanovice u Olomouce
Studoval soukromě u prof. Orbána v Budapešti. Často maloval v oblasti Tater a Podkarpatské Rusi.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4106. Staré Město
Dražba ukončena:30.03.2016 22:41:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč