Olej na plátně, 70x57 cm, signováno vlevo dole Vobecký, rám.
1902, Trhový Štěpánov - 1991, Praha
Soukromě studoval v Paříži na Académie Colarossi a École de la Grande Chaumière. Věnoval se hlavně činnosti fotografa. V ní z počátku fotil pouze krajiny a stromy, později se přes detaily plastik a kamenů propracoval až k tvorbě fotografických asambláží s erotickými motivy.
Pozn.: Rám i malba poškozeny.