Olej na sololitu, 73x70 cm, signováno dole uprostřed J. Grimm 92, rám.
1943, Praha – 2012, Litoměřice)
Studoval na AVU v Praze u prof. Františka Jiroudka. Žil v Litoměřicích, kde se projevil rovněž jako organizátor kulturních akcí. Zrestauroval dům Salva Guarda v Litoměřicích, ve kterém provozoval galerii. Pořádal také jazzové večery. V Litoměřicích se zasadil i o realizaci odhalení sochy K. H. Máchy od Josefa Václava Myslbeka.