.

6819. Africká vesnice

popis: Olej na plátně, 67x90 cm, signováno vpravo dole MHYHSI 1929, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.11.2016 21:53:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 30.11.2016 21:06:35 1277