. - Africká vesnice

Olej na plátně, 67x90 cm, signováno vpravo dole MHYHSI 1929, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

.
6819. Africká vesnice
Dražba ukončena:30.11.2016 21:53:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 30.11.2016 21:06:35 1277