signatura nečitelná - Abstrakce

Kombinovaná technika, 18x21 cm, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 72, nerámováno.

signatura nečitelná
4185. Abstrakce
Dražba ukončena:31.03.2016 20:06:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč