Jiří Karmazín - Na pole

Olej na plátně, 34x65 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

1932, Dožice u Nepomuku

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4939. Na pole
Dražba ukončena:26.05.2016 21:36:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč