Karel Chaba - Tři věže

Olej na kartonu, 15x10 cm, signováno vlevo nahoře Chaba, rám.

1925, Sedlec-Prčice - 2009

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

4937. Tři věže
Dražba ukončena:26.05.2016 21:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč