Václav Kozák - Sv. Mikuláš

Olej na plátně, 51x39 cm, signováno vpravo dole V. Kozák, rám.

1889, Kolín - 1969

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4920. Sv. Mikuláš
Dražba ukončena:26.05.2016 21:02:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč