Jaromír Kunc - Za kostelíkem

Olej na kartonu, 45x60 cm, signováno vlevo dole Jar. Kunc, rám.

1900, Humpolec - 1971

4911. Za kostelíkem
Dražba ukončena:26.05.2016 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč