NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

NAŠE DALŠÍ AUKCE

VSTUP ZDE

KAŽDODENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

signováno nečitelně - Milenci

signováno nečitelně

59200. Milenci

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:43:00

draží se
Značeno Mira - Kalkulačka

Značeno Mira

59201. Kalkulačka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:44:00

draží se
20. století - Konvolut 2 prací - Pohárek a džbánek

20. století

59202. Konvolut 2 prací - Pohárek a džbánek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:45:00

Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Váza

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

59203. Váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:46:00

draží se
.. - Zdobený rám

..

59204. Zdobený rám

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:47:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Broušená váza

Čechy 1. pol. 20. stol.

59205. Broušená váza

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:48:00

draží se
.. - Malachitový slon

..

59206. Malachitový slon

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:49:00

draží se
Moser - Konvolut 8 sklenic

Moser

59207. Konvolut 8 sklenic

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:50:00

draží se
střední Evropa kolem poloviny 20. století - Konvolut 4 kukátek

střední Evropa kolem poloviny 20. století

59208. Konvolut 4 kukátek

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:51:00

draží se
Československo 2. polovina 20. století - Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g

Československo 2. polovina 20. století

59209. Sada 6 mocca lžiček, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-67, hrubá hmotnost 53,75 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:52:00

draží se
.. - Housle III.

..

59210. Housle III.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:53:00

Čechy kolem poloviny 20. století - Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g

Čechy kolem poloviny 20. století

59211. Plnící pero ve stříbrném plášti, stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-63, hrubá hmotnost 28,18 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:54:00

draží se
Čechy 1. pol. 20. stol. - Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g

Čechy 1. pol. 20. stol.

59212. Hřeben, stříbro 900/1000, značeno platným puncem S-46, hrubá hmotnost 30,60 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:55:00

draží se
Značeno Slavia - Konvolut 2 poplašných pistolí

Značeno Slavia

59213. Konvolut 2 poplašných pistolí

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:56:00

draží se
Jaroslav Horejc - Dívčí akt

Jaroslav Horejc

59215. Dívčí akt

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 20 000 Kč

Min. příhoz: 1000 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:58:00

draží se
Antonín Kybal - Koberec

Antonín Kybal

59216. Koberec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 21:59:00

draží se
Leonard Rotter - Žena s dítětem

Leonard Rotter

59217. Žena s dítětem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:00:00

draží se
Tatra, ČSA, Škoda a další - Sběratelská alba s přibližně 1550 odznaky

Tatra, ČSA, Škoda a další

59218. Sběratelská alba s přibližně 1550 odznaky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:01:00

draží se
střední Evropa konec 19. století - Nástěnné hodiny dvouzávažové

střední Evropa konec 19. století

59219. Nástěnné hodiny dvouzávažové

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:02:00

draží se
Pravoslav Rada - Čert

Pravoslav Rada

59220. Čert

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:03:00

draží se
.. - Zrcadlo ve florentinském rámu

..

59221. Zrcadlo ve florentinském rámu

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:04:00

draží se
střední Evropa 19. - 20. stol. - Symphonion

střední Evropa 19. - 20. stol.

59222. Symphonion

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:05:00

draží se
Jan Baptista Dvořák - Housle

Jan Baptista Dvořák

59168. Housle

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Min. příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:06:00

draží se
Moser - Konvolut 3 sklenic Moser

Moser

59223. Konvolut 3 sklenic Moser

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 800 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

draží se
.. - Konvolut 3 prací: Ptačí zápas

..

59224. Konvolut 3 prací: Ptačí zápas

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:07:00

.. - Lodní kufr

..

59225. Lodní kufr

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:08:00

draží se
.. - Masivní zdobný rám

..

59226. Masivní zdobný rám

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:09:00

draží se
Bunzlau (Boleslavec), 19. století - Keramický džbán s cínovým víkem

Bunzlau (Boleslavec), 19. století

59227. Keramický džbán s cínovým víkem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:10:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Toaletka

1. pol. 20. stol.

59228. Toaletka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:11:00

draží se
značeno Rosenthal - Stolní hodiny

značeno Rosenthal

59229. Stolní hodiny

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:12:00

Čechy 2. pol. 20. stol. - Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g

Čechy 2. pol. 20. stol.

59230. Naušnice s českými granáty, pozlacené stříbro 835/1000, značeno platným puncem S-58, hrubá hmotnost 2,94 g

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:13:00

draží se
Československé legie - Konvolut po legionáři

Československé legie

59231. Konvolut po legionáři

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:14:00

draží se
1. třetina 20. stol. - Před lovem v zahradě

1. třetina 20. stol.

59232. Před lovem v zahradě

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:15:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Psací stůl

1. pol. 20. stol.

59233. Psací stůl

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:16:00

draží se
Porcelánka Karlovy Vary - Sada 6 dekorativních talířů s alegorickými motivy

Porcelánka Karlovy Vary

59234. Sada 6 dekorativních talířů s alegorickými motivy

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:17:00

draží se
Čechy - Svícen

Čechy

59235. Svícen

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:18:00

Míšeň - Podnos na ovoce

Míšeň

59236. Podnos na ovoce

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:19:00

draží se
Střední Evropa kolem 1900 - Džbán s motivy ptáčků a květů

Střední Evropa kolem 1900

59237. Džbán s motivy ptáčků a květů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 600 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:20:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Jídelní stůl s 6-ti židlemi

1. pol. 20. stol.

59238. Jídelní stůl s 6-ti židlemi

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:21:00

draží se
Čechy - Dopisní sada černá v původní etuji

Čechy

59239. Dopisní sada černá v původní etuji

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:22:00

Střední Evropa po r. 1900 - Obal na květináč

Střední Evropa po r. 1900

59240. Obal na květináč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 900 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:23:00

draží se
.. - Klobouk v původní krabici

..

59241. Klobouk v původní krabici

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 700 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:24:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Knihovna

1. pol. 20. stol.

59242. Knihovna

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:25:00

draží se
Čechy kolem roku 1850 - Malovaná truhla

Čechy kolem roku 1850

59243. Malovaná truhla

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:26:00

draží se
Čína 1. pol. 20. stol. - Čajový servis - nekompletní

Čína 1. pol. 20. stol.

59244. Čajový servis - nekompletní

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:27:00

Rusko, manufaktura Kuzněcova - Jídelní servis - 46 kusů

Rusko, manufaktura Kuzněcova

59245. Jídelní servis - 46 kusů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:28:00

draží se
.. - Medaile Admiral Vernon 22.11.1739

..

59246. Medaile Admiral Vernon 22.11.1739

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:29:00

draží se
1. pol. 20. stol. - Skleník

1. pol. 20. stol.

59247. Skleník

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:30:00

draží se
Jan Znoj - Souboj Heraklea s Erymanthským kancem

Jan Znoj

59248. Souboj Heraklea s Erymanthským kancem

Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Min. příhoz: 100 Kč

Konec dražby: 19.05.2021 22:31:00

draží se

DENNÍ AUKCE

VSTUP ZDE

Květen 2021

Vážení a milí návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách aukční galerie Obrazy v aukci.

Aukce na internetu probíhají bez omezení a připravujeme již následující aukce obrazů a grafik. Výdej a příjem položek funguje i nadále po předchozí rezervaci.

Příjem položek je možný po domluvě na telefoních číslech 222 512 313 a 737 196 183.

Konto Bariéry, maminka Terezky a celý tým Obrazů v aukci Vám děkuje za účast v charitativních aukcích. Na neurostimulátor pro jedenáctiletou Terezku se vysbíralo 118 750 korun.

Na červen připravujeme další charitativní aukci .

Přijímáme fotografie moderní i starší do naší připravované Fotografické aukce.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví,

Obrazy v aukci, s.r.o.