Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
.. - Náušnice biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značku "pes", hrubá hmotnost 3,86 g

..

149702. Náušnice biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značku "pes", hrubá hmotnost 3,86 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:07:26

.. - Náhrdelník s ametystem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,86 g

..

149709. Náhrdelník s ametystem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 15,86 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:07:00

.. - Safír 4,408 ct

..

149712. Safír 4,408 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:06:00

.. - Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,79 g

..

149700. Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,79 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:04:03

.. - Náušnice s diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g

..

149706. Náušnice s diamanty 0,42 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:01:08

.. - Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 13,78 g

..

149705. Náhrdelník, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 13,78 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:59:00

.. - Prsten s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnst 5,31 g

..

149701. Prsten s perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnst 5,31 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:57:27

Jörg G. Bucherer - Luxusní sada prsten a závěs na řetízku, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,98 g

Jörg G. Bucherer

149680. Luxusní sada prsten a závěs na řetízku, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,98 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:57:12

.. - Přírodní broušený kunzit o váze 36,04 ct

..

149695. Přírodní broušený kunzit o váze 36,04 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:54:00

.. - Náušnice se smaragdy 3,41 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,72 g

..

149696. Náušnice se smaragdy 3,41 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,72 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 43 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:53:11

.. - Brož biedermeier, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,18 g

..

149684. Brož biedermeier, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,18 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:52:58

.. - Valis řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,21 g

..

149698. Valis řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,21 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:52:00

.. - Náhrdelník s prasiolity a diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,06 g

..

149693. Náhrdelník s prasiolity a diamantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,06 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:47:00

.. - Náhrdelník s topazy a tanzanitem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,40 g

..

149686. Náhrdelník s topazy a tanzanitem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,40 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:46:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 26,06 g

..

149692. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 26,06 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 38 000 Kč

.. -  Sběratelský lot 8 přírodních Turmalínů

..

149691. Sběratelský lot 8 přírodních Turmalínů

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

.. - Náhrdelník biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,13 g

..

149681. Náhrdelník biedermeier, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 13,13 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:55

.. - Závěs s centrálním rubínem a diamanty 3,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g

..

149669. Závěs s centrálním rubínem a diamanty 3,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,92 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:47

.. - Třířadý perlový náhrdelník, uzávěr stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 74,29 g

..

149679. Třířadý perlový náhrdelník, uzávěr stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 74,29 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:37:00

Kellerstein - Jump hour Silver - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149677. Jump hour Silver - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:35:05

.. - Luxusní prsten Kolibřík s přírodním tanzanitem 2,20 ct, diamanty 1,84 ct a tsavority 0,13 ct, zlato, 750/1000, hrubá hmotnost 13,34 g

..

149678. Luxusní prsten Kolibřík s přírodním tanzanitem 2,20 ct, diamanty 1,84 ct a tsavority 0,13 ct, zlato, 750/1000, hrubá hmotnost 13,34 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:34:26

.. - Tenisový náramek s diamanty 5.45 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,42 g

..

149666. Tenisový náramek s diamanty 5.45 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,42 g

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:30:21

.. - Investiční diamant 5,09 ct

..

149674. Investiční diamant 5,09 ct

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:28:00

.. - Naušnice s diamanty 2,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

..

149670. Naušnice s diamanty 2,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:25:27

.. - Přírodní broušený akvamarín o váze 40,21 ct

..

149671. Přírodní broušený akvamarín o váze 40,21 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:25:00

.. - Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

..

149667. Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:21:00

.. - Prsten s diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

..

149665. Prsten s diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 36 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:20:44

.. - Přírodní broušený modrý topaz o váze 57,64 ct

..

149663. Přírodní broušený modrý topaz o váze 57,64 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:17:00

.. - Náhrdelník s diamanty 2,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,57 g

..

149661. Náhrdelník s diamanty 2,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,57 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:15:00

.. - Prsten s kolumbijským smaragdem 0,90 ct a diamanty 0,73 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,15 g

..

149658. Prsten s kolumbijským smaragdem 0,90 ct a diamanty 0,73 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 33 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:14:28

.. - Luxusní prsten art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,38 g

..

149647. Luxusní prsten art deco s diamanty 1,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 5,38 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 50 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:14:00

.. - Náramek s diamanty 13,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,94 g

..

149652. Náramek s diamanty 13,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 11,94 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 180 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:12:42

.. - Náramek, zlato 580/1000,, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 31,04 g

..

149651. Náramek, zlato 580/1000,, značeno platnou puncovní značkou "pes", hrubá hmotnost 31,04 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 42 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:05:00

.. - Naušnice s centrálními smaragdy a diamanty 0,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,55 g

..

149648. Naušnice s centrálními smaragdy a diamanty 0,71 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,55 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 20:02:00

Rudolf Němeček - Zátiší u okna

Rudolf Němeček

150415. Zátiší u okna

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:51:54

Jakub Ječmínek - Vzorec života

Jakub Ječmínek

150331. Vzorec života

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:50:57

Adolf Born - Kuchař šikula

Adolf Born

150357. Kuchař šikula

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:38:12

František Šimon Tavík - Cejlonské dívky

František Šimon Tavík

150358. Cejlonské dívky

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:25:44

Josef Hron - Kopretina ve váze

Josef Hron

150333. Kopretina ve váze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 30.11.2025 20:01:00

Ladislav Leitgeb - Ovocné zátiší

Ladislav Leitgeb

149258. Ovocné zátiší

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:10:00

Olbram Zoubek - Orfeus a Múza

Olbram Zoubek

149203. Orfeus a Múza

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:06

Jan Saudek - Curious

Jan Saudek

149214. Curious

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:04

Jaroslav Kafka - Žena

Jaroslav Kafka

149253. Žena

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:00

Jindra Husáriková - Setkání

Jindra Husáriková

149213. Setkání

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:03:38

Robert Jiran - Zebra

Robert Jiran

149195. Zebra

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 23:00:09

J.S. - Jak namalovat jablečný mošt s mlékem

J.S.

149209. Jak namalovat jablečný mošt s mlékem

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:58:48

Robert Jiran - Léto u vody

Robert Jiran

149205. Léto u vody

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:58:24

Lubosh Valenta - Amidst History

Lubosh Valenta

149206. Amidst History

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:55:00

Čeněk Pražák - Figurativ Projektion B/01 I.

Čeněk Pražák

149201. Figurativ Projektion B/01 I.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:50:00

Richard Augustin - Macbeth (Divadlo v Dlouhé)

Richard Augustin

149200. Macbeth (Divadlo v Dlouhé)

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 27.11.2025 22:49:00