149680. Luxusní sada prsten a závěs na řetízku, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,98 g
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydraženo za: 39 000 Kč
Dražba ukončena: 03.12.2025 20:57:12
149677. Jump hour Silver - hodinky s meteoritem Muonionalusta
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydraženo za: 29 000 Kč
Dražba ukončena: 03.12.2025 20:35:05
150415. Zátiší u okna
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 11 000 Kč
Dražba ukončena: 30.11.2025 20:51:54
150331. Vzorec života
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 13 000 Kč
Dražba ukončena: 30.11.2025 20:50:57
150357. Kuchař šikula
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 30.11.2025 20:38:12
150358. Cejlonské dívky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 8 000 Kč
Dražba ukončena: 30.11.2025 20:25:44
150333. Kopretina ve váze
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydraženo za: 8 500 Kč
Dražba ukončena: 30.11.2025 20:01:00
149258. Ovocné zátiší
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 9 500 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:10:00
149203. Orfeus a Múza
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 32 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:06
149214. Curious
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 34 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:04
149253. Žena
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:07:00
149213. Setkání
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydraženo za: 14 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:03:38
149195. Zebra
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 9 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 23:00:09
149205. Léto u vody
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 11 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 22:58:24
149206. Amidst History
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydraženo za: 9 500 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 22:55:00
149201. Figurativ Projektion B/01 I.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydraženo za: 60 000 Kč
Dražba ukončena: 27.11.2025 22:50:00