Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
.. - Náušnice s českými granáty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,20 g

..

149797. Náušnice s českými granáty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,20 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:31:00

.. - Závěs art deco s diamanty 0,15 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,81 g

..

149781. Závěs art deco s diamanty 0,15 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,81 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:28:17

.. - Náramek s diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,05 g

..

149785. Náramek s diamanty 0,75 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,05 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 45 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:26:56

.. - Přírodní etiopský opál o váze 16,04 ct

..

149783. Přírodní etiopský opál o váze 16,04 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:25:00

.. - Brož art deco s diamanty 0,36 ct, safíry a perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,76 g

..

149786. Brož art deco s diamanty 0,36 ct, safíry a perlami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,76 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:22:22

.. - Smaragd 1,97 ct

..

149784. Smaragd 1,97 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:18:00

.. - Prsten s diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,61 g

..

149776. Prsten s diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,61 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:16:45

.. - Brož art deco s ametystem, diamanty 0,10 ct a přírodními říčními perličkami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,70 g

..

149782. Brož art deco s ametystem, diamanty 0,10 ct a přírodními říčními perličkami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,70 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:16:00

.. - Přírodní broušený křišťál o váze 287,30 ct

..

149779. Přírodní broušený křišťál o váze 287,30 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:15:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,70 g

..

149772. Prsten art deco s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,70 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

.. - Přírodní smaragd 1,25 ct

..

149767. Přírodní smaragd 1,25 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:13:39

.. - Smaragd 2,348 ct

..

149778. Smaragd 2,348 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:12:00

.. - Prsten s diamantem 1,11 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g

..

149769. Prsten s diamantem 1,11 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 39 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:11:33

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 16,24 g

..

149774. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 16,24 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 24 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:08:00

.. - Prsten art deco s diamantem 0,19 ct a safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,41 g

..

149773. Prsten art deco s diamantem 0,19 ct a safíry, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,41 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:07:00

.. - Prsten se smaragdem 0,95 ct a diamanty 0,65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,27 g

..

149765. Prsten se smaragdem 0,95 ct a diamanty 0,65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,27 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:05:00

.. - Přírodní broušený ametyst o váze 30,80 ct

..

149757. Přírodní broušený ametyst o váze 30,80 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:03:00

.. - Prsten s diamantem 1,09 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g

..

149761. Prsten s diamantem 1,09 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:39

.. - Prsten se safírem 0,65 ct a diamanty 0,12 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,20 g

..

149763. Prsten se safírem 0,65 ct a diamanty 0,12 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,20 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:02

.. - Investiční diamant 2,30 ct

..

149768. Investiční diamant 2,30 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:02:00

.. - Přírodní modrý topaz 32,81 ct

..

149755. Přírodní modrý topaz 32,81 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:54:10

.. - Přírodní broušený modrý topaz o váze 77,04 ct

..

149760. Přírodní broušený modrý topaz o váze 77,04 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:54:00

.. - Náhrdelník secese s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 4,15 g

..

149758. Náhrdelník secese s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:53:00

.. - Konvolut 4 prstenů, zlato 585/1000, značeny platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,67 g

..

149759. Konvolut 4 prstenů, zlato 585/1000, značeny platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,67 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

.. - Prsten se safírem 2 ct a diamanty 1,22 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,35 g

..

149751. Prsten se safírem 2 ct a diamanty 1,22 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,35 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:52:00

.. - Prsten se safíry 2.33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,92 g

..

149756. Prsten se safíry 2.33 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,92 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:50:00

.. - Přírodní smaragd 1,34 ct

..

149743. Přírodní smaragd 1,34 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:49:00

.. - Tenisový náramek s diamanty 2.65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,17 g

..

149735. Tenisový náramek s diamanty 2.65 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,17 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 48 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:48:29

.. - Prsten se smaragdem 2 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

..

149753. Prsten se smaragdem 2 ct a diamanty 0,75 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:47:00

.. - Náušnice art deco s korály a diamanty 0,14 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

..

149747. Náušnice art deco s korály a diamanty 0,14 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:46:00

.. - Souprava perlového náhrdelníku a náramku se zlatými komponenty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 36,55 g

..

149746. Souprava perlového náhrdelníku a náramku se zlatými komponenty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 36,55 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:44:09

Kellerstein - Jump hour Blue - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149742. Jump hour Blue - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:43:00

.. - Prsten art deco s diamanty 1,97 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,01 g

..

149748. Prsten art deco s diamanty 1,97 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,01 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

.. - LOT šesti broušených tanzanitů o celkové váze 5,84 karátů

..

149741. LOT šesti broušených tanzanitů o celkové váze 5,84 karátů

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:39:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

149732. Prsten art deco s diamanty 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:35:54

.. - Naušnice s diamanty 0.69 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,54 g

..

149733. Naušnice s diamanty 0.69 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,54 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:32:37

.. - Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 42,74 g

..

149738. Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 42,74 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 85 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:32:00

.. - Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,93 g

..

149730. Závěs s diamanty 0.80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,93 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:29:10

.. - Přírodní modrý topaz 19,38 ct

..

149734. Přírodní modrý topaz 19,38 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:28:00

.. - Luxusní prsten s Fancy Intense Orange Brown diamantem 1,52 ct, Pink diamanty 0,43 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,56 g

..

149727. Luxusní prsten s Fancy Intense Orange Brown diamantem 1,52 ct, Pink diamanty 0,43 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,56 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 47 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:26:51

.. - Náhrdelník secese s českými granáty a almandiny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,62 g

..

149725. Náhrdelník secese s českými granáty a almandiny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,62 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:23:05

.. - Náramek se safíry 2,6 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,26 g

..

149721. Náramek se safíry 2,6 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,26 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 32 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:21:35

.. - Přírodní černý etiopský opál o váze 12,59 karátů

..

149718. Přírodní černý etiopský opál o váze 12,59 karátů

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:21:00

.. - Prsten s diamanty 0.90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 1,84 g

..

149726. Prsten s diamanty 0.90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 1,84 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:20:00

.. - Luxusní prsten s 1,52 ct fancy color diamantem, 0,18 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,42 g

..

149707. Luxusní prsten s 1,52 ct fancy color diamantem, 0,18 ct diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,42 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 100 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:19:00

.. - Prsten s diamantem, 0.59 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,91 g

..

149722. Prsten s diamantem, 0.59 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,91 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 33 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:16:29

.. - Investiční diamant 1,03 ct

..

149717. Investiční diamant 1,03 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:13:59

Kellerstein - Jump hour Natural - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Kellerstein

149714. Jump hour Natural - hodinky s meteoritem Muonionalusta

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 28 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:12:24

.. - Náhrdelník z kultivovaných perel, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,01 g

..

149710. Náhrdelník z kultivovaných perel, uzávěr zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,01 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:11:47

.. - Prsten s centrálním citrínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

149716. Prsten s centrálním citrínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 21:10:00