Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
Kompletní aukční výsledky se zobrazí po přihlášení/registraci
Salvador Dalí - Slon

Salvador Dalí

150778. Slon

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:10:00

Emanuel Hosperger - Mořský příboj

Emanuel Hosperger

150777. Mořský příboj

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:09:00

Josef Jambor - Podzimní sklizeň

Josef Jambor

150773. Podzimní sklizeň

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 75 000 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:08:33

František Kaván - Tání u Vítanova

František Kaván

150775. Tání u Vítanova

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:07:00

František Daněk - Sedláček - Zátiší s ovocem a slunečnicí

František Daněk - Sedláček

150770. Zátiší s ovocem a slunečnicí

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:02:00

Otakar Nejedlý - Agáve

Otakar Nejedlý

150769. Agáve

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 10.12.2025 20:01:25

Milada Špálová - Rhododendron

Milada Špálová

150729. Rhododendron

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2025 21:29:21

Marie Kubištová (Alma Excelsior) - Červené květy ve váze

Marie Kubištová (Alma Excelsior)

150669. Červené květy ve váze

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2025 20:56:17

Írán, 1. pol. 20. století - Koberec

Írán, 1. pol. 20. století

150579. Koberec

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2025 20:08:00

Stanislav Holý - Adam a Eva

Stanislav Holý

150569. Adam a Eva

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 07.12.2025 20:06:00

Kateřina Hornychová - Půlnoční píseň

Kateřina Hornychová

149916. Půlnoční píseň

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 21:38:58

WEAREBACKINDAHOOD - HOW TO KILL REPTILIAN

WEAREBACKINDAHOOD

149904. HOW TO KILL REPTILIAN

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 21:27:27

František Ringo Čech - Akvárium

František Ringo Čech

149899. Akvárium

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 150 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 21:24:26

Jakub Ječmínek - Struktura ticha

Jakub Ječmínek

149887. Struktura ticha

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 21:06:23

MarKo - Polednice

MarKo

149870. Polednice

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:59:09

Petr Šeda - Kecky

Petr Šeda

149880. Kecky

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:59:00

Laura Écsiová - Portál

Laura Écsiová

149878. Portál

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:57:00

WEAREBACKINDAHOOD - RIDER

WEAREBACKINDAHOOD

149862. RIDER

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:51:11

Ivana Bachová - Na vlnách

Ivana Bachová

149869. Na vlnách

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:50:17

Robert Jiran - Žena v bílém klobouku

Robert Jiran

149865. Žena v bílém klobouku

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:44:40

Vladan Špaček - Už mám toho plný zuby

Vladan Špaček

149856. Už mám toho plný zuby

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:43:00

František Blažíček - Šumava za mlada

František Blažíček

149861. Šumava za mlada

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:40:00

Robert Jiran - Tukani

Robert Jiran

149849. Tukani

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:30:09

Eliška Novotná - Kaktusy na párty

Eliška Novotná

149843. Kaktusy na párty

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:25:29

Lucie Svoboda - Horizonty II.

Lucie Svoboda

149831. Horizonty II.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:10:00

Pery Art - Change

Pery Art

149827. Change

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:06:00

Jakub Hýnar - Neonová geometrie

Jakub Hýnar

149825. Neonová geometrie

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 04.12.2025 20:04:00

.. - Řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 60,25 g

..

149821. Řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 60,25 g

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Vydraženo za: 120 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 23:03:00

.. - Náramek s růžovými safíry 5,33 ct a diamanty 1,89 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,49 g

..

149798. Náramek s růžovými safíry 5,33 ct a diamanty 1,89 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,49 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 60 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 23:00:20

.. - Prsten se smaragdem 6,11 ct a diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "husa", hrubá hmotnost 4,70 g

..

149824. Prsten se smaragdem 6,11 ct a diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "husa", hrubá hmotnost 4,70 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 35 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:58:00

.. - Prsten se smaragdem 7,36 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 4,35 g

..

149820. Prsten se smaragdem 7,36 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 4,35 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:57:19

.. - Prsten s diamanty o celkové váza 0,54 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g

..

149823. Prsten s diamanty o celkové váza 0,54 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,75 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:57:00

Cartier - Luxusní automatické unisex hodinky Pasha de Cartier zdobené zlatem a korunkou z přírodního safíru

Cartier

149819. Luxusní automatické unisex hodinky Pasha de Cartier zdobené zlatem a korunkou z přírodního safíru

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:56:07

.. - Náušnice s diamanty o celkové váze 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "husa", hrubá hmotnost 0,79 g

..

149822. Náušnice s diamanty o celkové váze 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "husa", hrubá hmotnost 0,79 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:56:00

.. - Náušnice s diamanty 1,80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", kameny uloženy ve stříbře 900/1000, hrubá hmotnost 2,94 g

..

149811. Náušnice s diamanty 1,80 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", kameny uloženy ve stříbře 900/1000, hrubá hmotnost 2,94 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:55:19

.. - Luxusní prsten s diamanty 1,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,81 g

..

149792. Luxusní prsten s diamanty 1,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,81 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 44 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:54:08

Ulysse Nardin - Luxusní dámské mechanické hodinky s diamanty 0,82 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,05 g

Ulysse Nardin

149818. Luxusní dámské mechanické hodinky s diamanty 0,82 ct, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 44,05 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 65 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:53:23

.. - Prsten art deco se smaragdem 0,15 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 560/1000, uložení kamenů zlato 585/1000, vnitřní část hlavy vyztužena stříbrem, hrubá hmotnost 4,0 g

..

149814. Prsten art deco se smaragdem 0,15 ct a diamanty 0,15 ct, zlato 560/1000, uložení kamenů zlato 585/1000, vnitřní část hlavy vyztužena stříbrem, hrubá hmotnost 4,0 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:53:00

.. - Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,63 g

..

149812. Náramek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,63 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:46:00

.. - Prsten s diamantem chameleon 1,23 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,5 g

..

149801. Prsten s diamantem chameleon 1,23 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,5 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 43 000 Kč

.. - Luxusní brož art deco s diamanty 1,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,97 g

..

149795. Luxusní brož art deco s diamanty 1,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,97 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:44:00

.. - Prsten s diamanty 0,90 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,12 g

..

149810. Prsten s diamanty 0,90 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,12 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 18 000 Kč

.. - Náramek se safíry 1,5 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,19 g

..

149809. Náramek se safíry 1,5 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,19 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:43:00

značeno Mont Blanc - Mont Blanc Fountain pero Patron of Art Marquise de Pompadure, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 77,93 g

značeno Mont Blanc

149807. Mont Blanc Fountain pero Patron of Art Marquise de Pompadure, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 77,93 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 80 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:41:00

Omega Swatch - Unisex hodinky Omega Swatch Moonswatch, ed. Mission To Jupiter

Omega Swatch

149806. Unisex hodinky Omega Swatch Moonswatch, ed. Mission To Jupiter

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:40:00

.. - Náramek s českými granáty

..

149789. Náramek s českými granáty

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:39:00

.. - Prsten art deco s diamanty 0,58 ct a onyxem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 7,05 g

..

149796. Prsten art deco s diamanty 0,58 ct a onyxem, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 7,05 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:37:00

.. - Prsten se smaragdem 5,46 ct a diamanty 0,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g

..

149790. Prsten se smaragdem 5,46 ct a diamanty 0,58 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,95 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 41 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:36:01

.. - Náušnice s diamanty 1,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,83 g

..

149799. Náušnice s diamanty 1,35 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,83 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 36 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:35:29

.. - Náhrdelník s českými granáty

..

149788. Náhrdelník s českými granáty

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 12 000 Kč

Dražba ukončena: 03.12.2025 22:34:24