Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

..

123307. Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 30 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:56:00

.. - Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g

..

123327. Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

.. - Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g

..

123326. Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:55:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g

..

123323. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:53:52

.. - Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.

..

123324. Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:53:00

.. - Jehlice s onyxem a perličkou, obecný kov, hrubá hmotnost 1,70 g

..

123321. Jehlice s onyxem a perličkou, obecný kov, hrubá hmotnost 1,70 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:50:00

.. - Náušnice a závěs, zlato 580/1000, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 9,15 g

..

123320. Náušnice a závěs, zlato 580/1000, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 9,15 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:49:00

.. - Náušnice s tanzanity 2,50 ct a diamanty 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g

..

123310. Náušnice s tanzanity 2,50 ct a diamanty 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:48:00

.. - Konvolut 8 krabiček na šperky

..

123319. Konvolut 8 krabiček na šperky

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 6,41 g

..

123318. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 6,41 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:47:00

.. - Perlový náhrdelník, délka 51 cm, hrubá hmotnost 8,91 g

..

123309. Perlový náhrdelník, délka 51 cm, hrubá hmotnost 8,91 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 3 500 Kč

.. - Zlaté pero, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 15,45 g

..

123317. Zlaté pero, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 15,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:46:00

.. - Náramek s diamanty 2,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,20 g

..

123315. Náramek s diamanty 2,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,20 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 35 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:44:00

.. - Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g

..

123313. Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:42:00

.. - Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

..

123312. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:41:00

.. - Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g

..

123308. Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 31 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:38:00

.. - Náramek, délka 6 cm, zlato 585/1000, 700/1000, hrubá hmotnost 10,10 g

..

123306. Náramek, délka 6 cm, zlato 585/1000, 700/1000, hrubá hmotnost 10,10 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:35:00

.. - Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

..

123305. Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:34:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g

..

123303. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 10 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:33:42

.. - Prsten s diamantem 1,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,40 g

..

123299. Prsten s diamantem 1,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,40 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:33:00

.. - Investiční briliant 0,43 ct

..

123304. Investiční briliant 0,43 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

.. - Dámské hodinky PAN, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,35 g

..

123301. Dámské hodinky PAN, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,35 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 3 700 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:32:46

.. - Investiční oranžový diamant 0,93 ct

..

123300. Investiční oranžový diamant 0,93 ct

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:31:33

.. - Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g

..

123302. Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 19 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:31:00

.. - Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g

..

123298. Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:28:28

.. - Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g

..

123297. Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 3 800 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:27:12

.. - Luxusní prsten s přírodními diamanty 3,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,81 g

..

123296. Luxusní prsten s přírodními diamanty 3,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,81 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 200 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:25:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g

..

123295. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 200 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:24:00

.. - Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g

..

123294. Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:23:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,94 g

..

123293. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,94 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:22:00

.. - 2x mooissanit 1ct každý

..

123292. 2x mooissanit 1ct každý

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:21:00

.. - Set prsten a náušnice, prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56. Hrubá hmotnost 1,34 g. Náušnice jsou z obecného kovu.

..

123290. Set prsten a náušnice, prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56. Hrubá hmotnost 1,34 g. Náušnice jsou z obecného kovu.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 300 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:20:40

.. - Záhněda mimořádné kvality 53,5 ct

..

123289. Záhněda mimořádné kvality 53,5 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:20:19

.. - Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

..

123288. Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:19:00

.. - Luxusní designový prsten se smaragdem 8,66 ct a přírodními diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,12 g

..

123287. Luxusní designový prsten se smaragdem 8,66 ct a přírodními diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,12 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 80 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:16:00

.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g

..

123286. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:15:00

.. - Tanzanit 2,69 ct

..

123279. Tanzanit 2,69 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 7 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:14:36

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g

..

123285. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:14:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g

..

123284. Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 8 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:13:00

.. - Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g

..

123283. Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 4 600 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:12:00

.. - Přívěšek, 6 kamenů, 5 tyrkysů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,40 g

..

123282. Přívěšek, 6 kamenů, 5 tyrkysů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,40 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:11:00

.. - Korálový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 40 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,00 g

..

123281. Korálový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 40 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,00 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:10:00

.. - Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g

..

123280. Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 900 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:09:00

.. - Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g

..

123278. Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:07:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 40 cm, hrubá hmotnost 5,50 g

..

123277. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 40 cm, hrubá hmotnost 5,50 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 900 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:06:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm,  hrubá hmotnost 18,75 g

..

123276. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm, hrubá hmotnost 18,75 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:05:00

.. - Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g

..

123266. Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:03:56

.. - Záhněda

..

123274. Záhněda

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:03:16

.. - Sbírkový citrín 48,00 ct

..

123270. Sbírkový citrín 48,00 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 400 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:01:28

.. - Luxusní prsten s přírodními diamanty 1,48 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,93 g

..

123267. Luxusní prsten s přírodními diamanty 1,48 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,93 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 85 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:00:35