123326. Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydraženo za: 2 100 Kč
Dražba ukončena: 18.09.2024 21:55:00