Aukční výsledky

Řadit podle:   ČÁSTKY    DATA
.. - Prsten s modrým diamantem 1,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

..

123372. Prsten s modrým diamantem 1,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 38 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 23:03:00

.. - Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát

..

123355. Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 800 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:46:28

.. - Prsten s centrálním smaragdem 0,59 ct, diamanty 0,15 ct a 8 trávově zelenými tsavority 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g

..

123371. Prsten s centrálním smaragdem 0,59 ct, diamanty 0,15 ct a 8 trávově zelenými tsavority 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,15 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:44:57

.. - Prsten s diamantem 1,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,25 g

..

123375. Prsten s diamantem 1,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,25 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 36 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:44:37

.. - Sbírkový citrín 22,82 ct

..

123354. Sbírkový citrín 22,82 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:44:15

.. - Tanzanit 7,89 ct

..

123357. Tanzanit 7,89 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:44:11

.. - Prsten s rubínem 0,615 ct a safírem 0,985 ct a diamanty 0,34 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

..

123374. Prsten s rubínem 0,615 ct a safírem 0,985 ct a diamanty 0,34 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:43:00

.. - Prsten s oranžovo hnědým diamantem 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 g

..

123373. Prsten s oranžovo hnědým diamantem 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:42:00

.. - Prsten s přírodním safírem, 1,60 ct a brilianty 0,12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g

..

123365. Prsten s přírodním safírem, 1,60 ct a brilianty 0,12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:41:58

.. - Prsten s rubínem 0,70 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g

..

123370. Prsten s rubínem 0,70 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:41:27

2. pol. 19. stol. - Brož, nízkoryzostní zlato 280/100, hrubá hmotnost 4,80 g

2. pol. 19. stol.

123369. Brož, nízkoryzostní zlato 280/100, hrubá hmotnost 4,80 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 5 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:38:00

.. - Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

..

123368. Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 170 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:37:00

.. - Závěs s perlou na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g

..

123367. Závěs s perlou na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 4 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:36:00

.. - Emerald 2,52 ct

..

123362. Emerald 2,52 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 400 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:35:00

.. - Náušnice, s brilianty 0,28 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,85 g puncováno

..

123366. Náušnice, s brilianty 0,28 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,85 g puncováno

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 7 000 Kč

.. - Investiční diamant 1,34 ct

..

123347. Investiční diamant 1,34 ct

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 35 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:34:28

.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g

..

123356. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:33:00

.. - Náramek s diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,44 g

..

123364. Náramek s diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,44 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

.. - Náhrdelník s přírodními rubíny 1,0 ct a přírodními safíry 1,50 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,38 g

..

123363. Náhrdelník s přírodními rubíny 1,0 ct a přírodními safíry 1,50 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,38 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:32:00

.. - Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g

..

123361. Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:30:00

Madagaskar - Přírodní rubín 9,00 ct

Madagaskar

123360. Přírodní rubín 9,00 ct

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 2 200 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:29:00

.. - Kanovnický barokní kříž s centrálním českým granátem a diamanty, zlato 916/1000, hrubá hmotnost 14,95 g

..

123359. Kanovnický barokní kříž s centrálním českým granátem a diamanty, zlato 916/1000, hrubá hmotnost 14,95 g

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Vydraženo za: 120 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:28:00

.. - Prsten s ametystem, 4 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost 53, hrubá hmotnost 4,87 g

..

123358. Prsten s ametystem, 4 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost 53, hrubá hmotnost 4,87 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:27:00

.. - Jehlice, nízkoryzostní zlato, hrubá hmotnost 1,54 g

..

123353. Jehlice, nízkoryzostní zlato, hrubá hmotnost 1,54 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:22:04

.. - Prsten s tanzanity 4,40 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

..

123346. Prsten s tanzanity 4,40 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 20 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:20:41

.. - Perlový náhrdelník, délka 45 cm, hrubá hmotnost 18,58 g

..

123351. Perlový náhrdelník, délka 45 cm, hrubá hmotnost 18,58 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:20:00

.. - Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

..

123344. Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:19:51

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g

..

123350. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:19:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

..

123349. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:18:00

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g

..

123348. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:17:00

.. - Investiční topaz

..

123331. Investiční topaz

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:15:00

.. - Prsten s diamantem 0,56 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

..

123345. Prsten s diamantem 0,56 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:14:00

.. - Investiční tanzanit 2,78 ct

..

123341. Investiční tanzanit 2,78 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:12:20

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 15,27 g

..

123343. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 15,27 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 14 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:12:00

.. - Tanzanit 5,85 ct

..

123337. Tanzanit 5,85 ct

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 11 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:11:49

.. - Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g

..

123342. Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:11:00

.. - Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

..

123340. Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 15 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:09:00

.. - Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g

..

123339. Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 27 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:08:00

.. - Prsten s diamantem 1,51 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" , hrubá hmotnost 3,05 g

..

123338. Prsten s diamantem 1,51 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" , hrubá hmotnost 3,05 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 45 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:07:00

.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g

..

123336. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:05:00

.. - Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

..

123334. Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 26 000 Kč

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 1,71 g

..

123335. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 1,71 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:04:00

.. - Prsten s tanzanite 5,20 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,80 g

..

123328. Prsten s tanzanite 5,20 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,80 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 34 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:02:00

.. - Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

..

123333. Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

.. - Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

..

123332. Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 22:01:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g

..

123330. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 9 500 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:59:00

.. - Náušnice s perličkami a rhodolity, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,75 g

..

123329. Náušnice s perličkami a rhodolity, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,75 g

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 900 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:58:00

.. - Luxusní designový náramek se smaragdy 6,47 ct a přírodními diamanty 2,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,86 g

..

123325. Luxusní designový náramek se smaragdy 6,47 ct a přírodními diamanty 2,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,86 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 130 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:57:25

.. - Náramek s přírodními beryly - smaragdy 5,54 ct a brilianty 0.87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,00 g

..

123316. Náramek s přírodními beryly - smaragdy 5,54 ct a brilianty 0.87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,00 g

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Vydraženo za: 55 000 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:57:00

.. - 4 vltavíny, hrubá hmotnost 23,29 g.

..

123322. 4 vltavíny, hrubá hmotnost 23,29 g.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 400 Kč

Dražba ukončena: 18.09.2024 21:56:28