154032. Otisky vzácných mistrovských prací Grand tour
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:51:00
154035. Luxusní prsten s velkým diamantem 2,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,368 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:54:00
154036. Hodiny sloupkové
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:55:00
154038. Žena s kyticí
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 20:57:00
154041. Paříž, Place de la Concorde
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:00:00
154044. Soubor 5-ti dřevořezů z Tahiti
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:03:00
154064. Polní cesta v krajině
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:23:00
154072. Zdobný květináč
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:31:00
154074. Venkovní květináč I
Aktuální příhoz: 3 100 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:33:00
154076. Katana, Japonsko, období válčících států 16. století, cuba z 18. století zdobena florálními motivy
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:35:00
154077. Červené květy ve váze
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 25.02.2026 21:36:00