Karel Skála
126314. Krajina
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 13.10.2024 21:15:00
Laurent Casimir
126313. Domorodci
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Gustav Reiter
126315. Chalupy v zimě
Konec dražby: 13.10.2024 21:16:00
signováno nečitelně
126316. Rybáři na loďce
Aktuální příhoz: 600 Kč
126317. Trhovci z Kragujevac
Konec dražby: 13.10.2024 21:17:00
126318. Setkání u kašny
Richard Náhlovský
126320. Černé orchideye - 2022
Konec dražby: 13.10.2024 21:18:00
Lazar Katić
126319. Párové obrazy - Moře
Josef Čapek
126322. Veselý rok
Konec dražby: 13.10.2024 21:19:00
Kuziemski
126321. Kytice ve váze
Aktuální příhoz: 700 Kč
Karel Pospíšil
126323. Velký Polom - podzim
Konec dražby: 13.10.2024 21:20:00
Karel Jan Sigmund
126324. Za chalupou
Jáva, kolem roku 1900
126325. Ceremoniální dýka kris
Konec dražby: 13.10.2024 21:21:00
Značeno Cassonnel
126326. Secesní těžítko a miska
126327. V noci
Konec dražby: 13.10.2024 21:22:00
Václav Trefil
126328. Zemědělec
František Emler
126329. Loďka na lesním jezeře
Konec dražby: 13.10.2024 21:23:00
František Max
126330. Krajina
Rudolf Šváb
126331. Sen noci Svatojánské
Konec dražby: 13.10.2024 21:24:00
signatura nečitelná
126332. Na poli
O. Brill
126334. Žena v červeném šátku
Konec dražby: 13.10.2024 21:25:00
126333. Žena u vody
V. Šel
126335. Noční jízda
Konec dražby: 13.10.2024 21:26:00
Marie Chodounská
126336. Strahov
Jakub Ječmínek
126337. Počátek
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 13.10.2024 21:27:00
Josef Herčík
126338. Aršík známek
František Muzika
126339. Epitaf - Z Českého ráje I
Konec dražby: 13.10.2024 21:28:00
Vladimír Erlebach
126340. Víkend
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Andy Warhol
126342. Marilyn
Konec dražby: 13.10.2024 21:29:00
Alois Janeček-Pardubský
126341. Břízy nad řekou
Václav Špála
126343. Zátiší s ovocem
Konec dražby: 13.10.2024 21:30:00