.. - Konvolut 4 plaket - A to je ta krásná země
draží se certifikát

..

124536. Konvolut 4 plaket - A to je ta krásná země

Aktuální příhoz: 600 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:15:00

Miroslav Mužík - Ohře v Počedělicích

Miroslav Mužík

124537. Ohře v Počedělicích

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Glashütte - Dámské hodinky, plaque 20 mikron, délka řemínku 16 cm

Glashütte

124539. Dámské hodinky, plaque 20 mikron, délka řemínku 16 cm

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:16:00

počátek 20. stol. - Soubor 12 zdvojených fotografií z celého světa

počátek 20. stol.

124538. Soubor 12 zdvojených fotografií z celého světa

Aktuální příhoz: 500 Kč

Francie počátek 20. století - Konvolut 4 listů z časopisu Le Rire

Francie počátek 20. století

124540. Konvolut 4 listů z časopisu Le Rire

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:17:00

Čechy 1. třetina 20. stol. - Album s fotografiemi

Čechy 1. třetina 20. stol.

124541. Album s fotografiemi

Aktuální příhoz: 500 Kč

Jaroslav Fanta - Hotel des Patriarches - Montparnasse

Jaroslav Fanta

124542. Hotel des Patriarches - Montparnasse

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:18:00

draží se

Čechy 1. třetina 20. stol.

124543. Album s fotografiemi

Aktuální příhoz: 500 Kč

monogramováno nečitelně - Akty při tanci
draží se

monogramováno nečitelně

124544. Akty při tanci

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:19:00

Zdena Burgetová - Konvolut 2 litografií

Zdena Burgetová

124545. Konvolut 2 litografií

Aktuální příhoz: 500 Kč

Natália Junasová - River I.

Natália Junasová

124546. River I.

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:20:00

značeno Rosenthal - Fancouzský buldoček
draží se doporučujeme

značeno Rosenthal

124547. Fancouzský buldoček

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Tomáš Hřivnáč - Generační obdarování

Tomáš Hřivnáč

124548. Generační obdarování

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 21:21:00