.. - Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 9,93 g

..

124437. Náramek, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", průměr 7 cm, hrubá hmotnost 9,93 g

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:25:00

Buddy - No, a jsme v prdeli
draží se

Buddy

124436. No, a jsme v prdeli

Aktuální příhoz: 500 Kč

Burkina Faso - Dívka se džbánem
draží se

Burkina Faso

124439. Dívka se džbánem

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:26:00

autoři Zucarelli a Wagner - Pastýřská scéna

autoři Zucarelli a Wagner

124438. Pastýřská scéna

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Jan Odvárka - Předjaří za vsí
draží se

Jan Odvárka

124440. Předjaří za vsí

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:27:00

.. - Slánka ve tvaru labutě, stříbro 835/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 251,84 g
draží se

..

124441. Slánka ve tvaru labutě, stříbro 835/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 251,84 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

monogramováno - Dívka s bílou květinou

monogramováno

124442. Dívka s bílou květinou

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:28:00

František Strážnický - Rybář u řeky

František Strážnický

124443. Rybář u řeky

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Jan Lhoták - Vysoké nebe
draží se

Jan Lhoták

124444. Vysoké nebe

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:29:00

Giorgio - 1930 Bentley Speed Six Le Mans
draží se

Giorgio

124445. 1930 Bentley Speed Six Le Mans

Aktuální příhoz: 600 Kč

Evropa 1. pol. 20. stol. - Špacírka
draží se

Evropa 1. pol. 20. stol.

124447. Špacírka

Aktuální příhoz: 600 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:30:00

.. - Prsten, osazen 25 zirkony, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost obroučky 62, hrubá hmotnost 3,39 g
draží se

..

124446. Prsten, osazen 25 zirkony, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost obroučky 62, hrubá hmotnost 3,39 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Vilém Topinka - Na louce
draží se

Vilém Topinka

124449. Na louce

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:31:00

1. pol. 20. stol. - Popelník s modelem dopravního letadla
draží se

1. pol. 20. stol.

124448. Popelník s modelem dopravního letadla

Aktuální příhoz: 800 Kč

Čechy, 20. století - Nástěnné kyvadlové hodiny
draží se

Čechy, 20. století

124450. Nástěnné kyvadlové hodiny

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:32:00

1. pol. 20. stol. - Dámské hodinky Tina, obecný kov, délka pásku 17 cm

1. pol. 20. stol.

124451. Dámské hodinky Tina, obecný kov, délka pásku 17 cm

Aktuální příhoz: 500 Kč

Pavel Janouškovec - Krajina s mrakem
draží se

Pavel Janouškovec

124452. Krajina s mrakem

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:33:00

Signováno nečitelně - Ženský akt

Signováno nečitelně

124453. Ženský akt

Aktuální příhoz: 500 Kč

Evropa počátek 20. století - Brož s galantní scénou

Evropa počátek 20. století

124454. Brož s galantní scénou

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:34:00

značeno Wlaszlovits Štós/24 - ČS šavle pro poddůstojníky armády, M1924
draží se top

značeno Wlaszlovits Štós/24

124455. ČS šavle pro poddůstojníky armády, M1924

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Jaroslav Daťka - Modrý podzim
draží se

Jaroslav Daťka

124456. Modrý podzim

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:35:00

Miroslav Mužík - Léto na Lipně

Miroslav Mužík

124457. Léto na Lipně

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

.. - Brož, obecný kov, smalt. Délka 5 cm.

..

124459. Brož, obecný kov, smalt. Délka 5 cm.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:36:00

August Stephan - Námluvy
draží se doporučujeme

August Stephan

124458. Námluvy

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Hans Tiel - Muž s fajfkou
draží se

Hans Tiel

124460. Muž s fajfkou

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:37:00

Miroslav Raboch - Panny a vodníci

Miroslav Raboch

124461. Panny a vodníci

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

.. - Dvojice dekorativních slánek v podobě ptáků, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", výška 13 cm, hrubá hmotnost 305, 85 g
draží se certifikát

..

124462. Dvojice dekorativních slánek v podobě ptáků, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", výška 13 cm, hrubá hmotnost 305, 85 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:38:00

František  Kupka - Abstrakce

František Kupka

124463. Abstrakce

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Zentilli - Ryba

Zentilli

124464. Ryba

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:39:00

Josef Lehoučka - Konvolut dvou grafik - Náhlá květina a Věčný dialog
draží se

Josef Lehoučka

124465. Konvolut dvou grafik - Náhlá květina a Věčný dialog

Aktuální příhoz: 500 Kč

Max Švabinský - Akt v chodovské zahradě
draží se

Max Švabinský

124466. Akt v chodovské zahradě

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:40:00

František Gros - Na periferii
draží se

František Gros

124467. Na periferii

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

.. - Manžetový knoflík, diamant, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-35", hrubá hmotnost 1,00 g
draží se certifikát

..

124468. Manžetový knoflík, diamant, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-35", hrubá hmotnost 1,00 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:41:00

Signováno nečitelně - Portrét

Signováno nečitelně

124469. Portrét

Aktuální příhoz: 500 Kč

František Ringo Čech - Milujeme Čechy, mají bílé pindíky!

František Ringo Čech

124471. Milujeme Čechy, mají bílé pindíky!

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:42:00

O. Kulhánek,A.Hoffmeister,O.Štembera,Z.Mézl a další - Konvolut 5 uměleckých publikací

O. Kulhánek,A.Hoffmeister,O.Štembera,Z.Mézl a další

124470. Konvolut 5 uměleckých publikací

Aktuální příhoz: 500 Kč

Andy Warhol - Marilyn Monroe
certifikát

Andy Warhol

124472. Marilyn Monroe

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:43:00

.. - Dětský náramek s 0.10 ct českými granáty, obecný kov, průměr 5 cm

..

124473. Dětský náramek s 0.10 ct českými granáty, obecný kov, průměr 5 cm

Aktuální příhoz: 500 Kč

Salvador Dalí - Setkání Danteho s Beatrice

Salvador Dalí

124474. Setkání Danteho s Beatrice

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:44:00

Pavel Vacek - Na lávce
draží se

Pavel Vacek

124475. Na lávce

Aktuální příhoz: 500 Kč

Evropa počátek 20. století - Figurální mísa
draží se

Evropa počátek 20. století

124477. Figurální mísa

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:45:00

Adolf Born - Tančící medvěd

Adolf Born

124476. Tančící medvěd

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Václav Pokorný - Dlouhý, široký a bystrozraký
draží se doporučujeme

Václav Pokorný

124478. Dlouhý, široký a bystrozraký

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:46:00

Signováno nečitelně - Dáma v klobouku

Signováno nečitelně

124479. Dáma v klobouku

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Bubenik - Z jihu

Bubenik

124480. Z jihu

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:47:00

Záplata - Podzimní les

Záplata

124481. Podzimní les

Aktuální příhoz: 500 Kč

Emanuel Hosperger - Tatry

Emanuel Hosperger

124482. Tatry

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:48:00

J. Šimovčiak - Zasněžené pláně

J. Šimovčiak

124483. Zasněžené pláně

Aktuální příhoz: 500 Kč

.. - Perleťový flakónek

..

124484. Perleťový flakónek

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 06.10.2024 20:49:00

.. - Zlacený rám
draží se

..

124485. Zlacený rám

Aktuální příhoz: 600 Kč