.. - Prsten Tiffany z kolekce Jean Schlumberger s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "konvence", hrubá hmotnost 4,55 g
draží se top

..

116873. Prsten Tiffany z kolekce Jean Schlumberger s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "konvence", hrubá hmotnost 4,55 g

Aktuální příhoz: 18 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:00:00

Herodia - Dámské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 23,45 g
draží se

Herodia

116874. Dámské hodinky, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 23,45 g

Aktuální příhoz: 18 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:01:00

.. - Designové náušnice s 1,47 ct Natural Smaragdy, 0,30 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,29 g
draží se top certifikát

..

116875. Designové náušnice s 1,47 ct Natural Smaragdy, 0,30 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,29 g

Aktuální příhoz: 16 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:02:00

.. - Prsten s tanzanitem 0,55 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g
draží se certifikát

..

116876. Prsten s tanzanitem 0,55 ct a diamanty 0,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:03:00

.. - Náhrdelník s diamanty cca 1,3 ct, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-05, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou S-35, hrubá hmotnost 6 g
draží se

..

116877. Náhrdelník s diamanty cca 1,3 ct, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou P-05, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou S-35, hrubá hmotnost 6 g

Aktuální příhoz: 20 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:04:00

.. - Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g
draží se certifikát

..

116878. Designový prsten s 0,50 ct Natural Fancy Diamantem a 0,30 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,44 g

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:05:00

.. - Luxusní závěs s diamantem 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g
draží se doporučujeme

..

116879. Luxusní závěs s diamantem 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 23 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:06:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 4,10 g
draží se

..

116880. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 4,10 g

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:07:00

.. - Luxusní prsten s diamanty 2,18 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,80 g
draží se

..

116881. Luxusní prsten s diamanty 2,18 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,80 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:08:00

.. - Náramek s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,24 g
draží se

..

116882. Náramek s diamanty 0,64 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,24 g

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:09:00

.. - Závěs s českými granáty, stříbro 650/1000, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,20 g
draží se

..

116883. Závěs s českými granáty, stříbro 650/1000, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,20 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:10:00

.. - Prsten s briliantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g
draží se

..

116884. Prsten s briliantem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,05 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:11:00

.. - Designový prsten s 3,16 ct Smaragdem, 0,49 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,27 g
draží se doporučujeme certifikát

..

116885. Designový prsten s 3,16 ct Smaragdem, 0,49 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,27 g

Aktuální příhoz: 19 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:12:00

.. - Pánské hodinky Tecnotempo – Automatic - World Time Zone 30ATM WR – limitovaná edice 100 ks
draží se certifikát

..

116886. Pánské hodinky Tecnotempo – Automatic - World Time Zone 30ATM WR – limitovaná edice 100 ks

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:13:00

.. - Náramek s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,41 g
draží se

..

116887. Náramek s diamanty 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,41 g

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:14:00

.. - Designový prsten s 0,77 ct Natural Fancy Vivid Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost  2,71 g
draží se certifikát

..

116888. Designový prsten s 0,77 ct Natural Fancy Vivid Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,71 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:15:00

.. - Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g
draží se

..

116889. Náušnice s diamanty 0,06 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 13,75 g

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:16:00

.. - Náušnice s australským opálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,05 g
draží se

..

116890. Náušnice s australským opálem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,05 g

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:17:00

.. - OPTIMA Chronograph – dámské švýcarské hodinky
draží se

..

116891. OPTIMA Chronograph – dámské švýcarské hodinky

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:18:00

.. - Prsten s diamantem 0,70 ct, zlato 730/1000, hrubá hmotnost 8,25 g
draží se

..

116892. Prsten s diamantem 0,70 ct, zlato 730/1000, hrubá hmotnost 8,25 g

Aktuální příhoz: 14 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:19:00

.. - Náušnice s diamanty, zlato 670/1000, hrubá hmotnost 1,70 g
draží se

..

116893. Náušnice s diamanty, zlato 670/1000, hrubá hmotnost 1,70 g

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:20:00

.. - Prsten s diamantem 0,07 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g
draží se

..

116970. Prsten s diamantem 0,07 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,35 g

Aktuální příhoz: 4 900 Kč

.. - Designový prsten s 1,19 ct Tanzanitem, 0,43 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,58 g
draží se certifikát

..

116894. Designový prsten s 1,19 ct Tanzanitem, 0,43 ct Pink Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,58 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:21:00

.. - Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se

..

116895. Prsten s tanzanitem 1,75 ct a diamanty 0,54 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:22:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
draží se

..

116896. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:23:00

.. - Náušnice se syntetickými kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g
draží se

..

116897. Náušnice se syntetickými kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:24:00

.. - Designový prsten s 3,16 ct Zambijským Smaragdem a 0,20 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,39 g
draží se certifikát

..

116898. Designový prsten s 3,16 ct Zambijským Smaragdem a 0,20 ct Diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,39 g

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:25:00

.. - Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g
draží se

..

116899. Závěs se safírem 1,2ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,65 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:26:00

.. - Prsten s tanzanitem 2,70 ct a diamanty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,69 g

..

116900. Prsten s tanzanitem 2,70 ct a diamanty 0,5 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,69 g

Aktuální příhoz: 11 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:27:00

.. - Hodinky Paul Picot BLAZER Automatic Gentleman Chrono „Roue á Colonne“
draží se top certifikát

..

116901. Hodinky Paul Picot BLAZER Automatic Gentleman Chrono „Roue á Colonne“

Aktuální příhoz: 48 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:28:00

.. - Geovani – švýcarské dámské hodinky s 1,60 ct Diamanty
draží se certifikát

..

116902. Geovani – švýcarské dámské hodinky s 1,60 ct Diamanty

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:29:00

.. - Náušnice s drahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,60 g
draží se

..

116903. Náušnice s drahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,60 g

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:30:00

.. - Ametyst 71,38 ct
draží se

..

116904. Ametyst 71,38 ct

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:31:00

.. - Prsten s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,95 g
draží se

..

116905. Prsten s českými granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou pro staré zboží podzákonné ryzosti "sluníčko", hrubá hmotnost 2,95 g

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:32:00

.. - Designový prsten s velkým 2,26 ct Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,52 g
draží se doporučujeme

..

116906. Designový prsten s velkým 2,26 ct Diamantem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,52 g

Aktuální příhoz: 100 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:33:00

.. - Zlatý citrin 36,82 ct
draží se

..

116907. Zlatý citrin 36,82 ct

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:34:00

.. - Designový prsten s 10,55 ct Topazem, 2,85 ct Almandiny, 0,09 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,35 g
draží se certifikát

..

116908. Designový prsten s 10,55 ct Topazem, 2,85 ct Almandiny, 0,09 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,35 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:35:00

.. - Prsten s brilianty 0,34 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,47 g
draží se

..

116971. Prsten s brilianty 0,34 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,47 g

Aktuální příhoz: 4 600 Kč

.. - Prsten se zeleným kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 5, 53 g
draží se

..

116909. Prsten se zeleným kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 5, 53 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:36:00

.. - Prsten se syntetickým kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 1,90 g
draží se

..

116910. Prsten se syntetickým kamenem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 1,90 g

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:37:00

.. - Náramek z bílého zlata, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,90 g
draží se

..

116911. Náramek z bílého zlata, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 12,90 g

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:38:00

.. - Medailonek s královnou Alžbětou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,09 g
draží se

..

116912. Medailonek s královnou Alžbětou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,09 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:39:00

.. - Výjimečný náhrdelník s 55,75 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 30,24 g
draží se top certifikát

..

116913. Výjimečný náhrdelník s 55,75 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 30,24 g

Aktuální příhoz: 34 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:40:00

.. - Designové náušnice s 2,93 ct Tanzanity, 0,11 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,43 g
draží se certifikát

..

116914. Designové náušnice s 2,93 ct Tanzanity, 0,11 ct Diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,43 g

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:41:00

.. - Prsten s diamanty 0,60 ct a tanzanitem 1,55 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g
draží se

..

116915. Prsten s diamanty 0,60 ct a tanzanitem 1,55 ct, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,44 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:42:00

.. - Prsten s diamanty 1,65 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,73 g
draží se

..

116916. Prsten s diamanty 1,65 ct, bílé zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,73 g

Aktuální příhoz: 27 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:43:00

.. - Pánské hodinky Tecnotempo Automatic Professional Diver 1000M "Tsunami" - Limited Edition 300 ks
draží se certifikát

..

116917. Pánské hodinky Tecnotempo Automatic Professional Diver 1000M "Tsunami" - Limited Edition 300 ks

Aktuální příhoz: 14 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:44:00

.. - Luxusní náramek s 16,28 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,56 g
draží se certifikát

..

116918. Luxusní náramek s 16,28 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,56 g

Aktuální příhoz: 30 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:45:00

.. - Prsten s diamanty 0,57 ct a rubíny 1,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 10,55 g
draží se

..

116919. Prsten s diamanty 0,57 ct a rubíny 1,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 10,55 g

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:46:00

.. - Náušnice s diamanty 0.56 ct, onyxy a korály, bíle zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,09 g
draží se

..

116920. Náušnice s diamanty 0.56 ct, onyxy a korály, bíle zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 14,09 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 20.06.2024 20:47:00