129451. Konvolut 8 obrazů - Motivy řek
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby:
129455. Větroň, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 12,76 g
Aktuální příhoz: 1 900 Kč
Konec dražby:
Adolf Born, Vladimír Suchánek, Pavel Roučka, Jana Reinerová
129465. Konvolut 6 grafických listů
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: