Čechy 19. stol. - Sv. Jan Křtitel jako dítě
draží se doporučujeme

Čechy 19. stol.

84820. Sv. Jan Křtitel jako dítě

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:00:00

Jaroslav Kafka - Hlava dívky
draží se doporučujeme

Jaroslav Kafka

84821. Hlava dívky

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:01:00

Andy Warhol - Mickey Mouse
draží se

Andy Warhol

84822. Mickey Mouse

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:02:00

Čechy 19. stol. - Sv. Anna učí Pannu Marii (Výchova P. Marie)
draží se

Čechy 19. stol.

84823. Sv. Anna učí Pannu Marii (Výchova P. Marie)

Aktuální příhoz: 900 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:03:00

.. - Zdobený rám
draží se

..

84824. Zdobený rám

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:04:00

.. - Husar na koni
draží se doporučujeme

..

84825. Husar na koni

Aktuální příhoz: 700 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:05:00

Uvedené dílo může obsahovat prvky násilí, erotický či sexuální obsah.

Vhodné pouze pro starší 18 let.

Zobrazit obsah

Jiří Kafka - Zušlechťování bílé rasy
 

Jiří Kafka

84826. Zušlechťování bílé rasy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:06:00

Střední Evropa počátek 20. století - Tři králové
draží se

Střední Evropa počátek 20. století

84827. Tři králové

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:07:00

.. - Konvolut 2 rámů
draží se

..

84828. Konvolut 2 rámů

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:08:00

Jiří Salajka - Kajakář
 

Jiří Salajka

84829. Kajakář

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:09:00

Vladimír Andrle - Plachetnice
draží se doporučujeme

Vladimír Andrle

84830. Plachetnice

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:10:00

Čechy 19. stol. - Salvator Chrudimský - milostný obraz
draží se doporučujeme

Čechy 19. stol.

84831. Salvator Chrudimský - milostný obraz

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:11:00

Jiří Salajka - Běžec
 

Jiří Salajka

84832. Běžec

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:12:00

.. - Konvolut 3 rámů
 

..

84833. Konvolut 3 rámů

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:13:00

Čechy 19. stol. - Sv. František z Assisi
draží se doporučujeme

Čechy 19. stol.

84834. Sv. František z Assisi

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:14:00

Alois Lukášek - Náves ve Lhotce
draží se doporučujeme

Alois Lukášek

84835. Náves ve Lhotce

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:15:00

Eduard Světlík - Cinerarie
draží se doporučujeme

Eduard Světlík

84836. Cinerarie

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:16:00

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Dvojice andělů
draží se doporučujeme

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

84837. Dvojice andělů

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:17:00

Jaroslav Jerry Svoboda - Múza
draží se

Jaroslav Jerry Svoboda

84838. Múza

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:18:00

Alois Lukášek - Kytice růží
draží se

Alois Lukášek

84839. Kytice růží

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:19:00

Alois Lukášek - Podzimní krajina
draží se

Alois Lukášek

84840. Podzimní krajina

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:20:00

A. Deschler - Sv. Vavřinec
draží se doporučujeme

A. Deschler

84841. Sv. Vavřinec

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:21:00

Střední Evropa počátek 20. století - Panna Marie s Ježíškem - polopostava
draží se doporučujeme

Střední Evropa počátek 20. století

84842. Panna Marie s Ježíškem - polopostava

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:22:00

střední Evropa (Sudety?) 19. stol. - Křížová cesta: Zast. IV - Kristus Pán potkává P. Marii
draží se

střední Evropa (Sudety?) 19. stol.

84843. Křížová cesta: Zast. IV - Kristus Pán potkává P. Marii

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:23:00

.. - Dekorativní rám
 

..

84844. Dekorativní rám

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:24:00

střední Evropa 19. století (volně dle Albrechta Dürera) - Panna Maria s Ježíškem / Madona s hruškou
draží se doporučujeme

střední Evropa 19. století (volně dle Albrechta Dürera)

84845. Panna Maria s Ježíškem / Madona s hruškou

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:25:00

František Nedvěd - Pražský hrad
draží se

František Nedvěd

84846. Pražský hrad

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:26:00

Jarmila Maťátková - Konvolut 2 leptů - Ženy
 

Jarmila Maťátková

84847. Konvolut 2 leptů - Ženy

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:27:00

Střední Evropa 19. stol. - Matka s dítětem v objetí
draží se

Střední Evropa 19. stol.

84848. Matka s dítětem v objetí

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:28:00

Jiří Salajka - Fotbal je fotbal
 

Jiří Salajka

84849. Fotbal je fotbal

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:29:00

Chudomel, Švengsbír, Ševčík, Mézl, Nečitelně... - Konvolut 5 grafických prací
draží se doporučujeme

Chudomel, Švengsbír, Ševčík, Mézl, Nečitelně...

84850. Konvolut 5 grafických prací

Aktuální příhoz: 600 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:30:00

František Nedvěd - Akt
draží se doporučujeme

František Nedvěd

84851. Akt

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:31:00

Evropa 1889 - Sv. Matěj
draží se

Evropa 1889

84852. Sv. Matěj

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:32:00

Jan Holeček - Zimní nálada Prahy od Křižovníků
draží se

Jan Holeček

84853. Zimní nálada Prahy od Křižovníků

Aktuální příhoz: 600 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:33:00

.. - Rám I.
doporučujeme

..

84854. Rám I.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:34:00

Střední Evropa 19. stol. - Panna Marie Pomocná Pasovská
draží se doporučujeme

Střední Evropa 19. stol.

84855. Panna Marie Pomocná Pasovská

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:35:00

.. - Řezaný rám
draží se doporučujeme

..

84856. Řezaný rám

Aktuální příhoz: 600 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:36:00

signováno nečitelně - Torzo v krajině
 

signováno nečitelně

84857. Torzo v krajině

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:37:00

František Nedvěd - Dívka ve skále
draží se

František Nedvěd

84858. Dívka ve skále

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:38:00

Čechy přelom 19.-20. stol. - Klanění pastýřů
draží se

Čechy přelom 19.-20. stol.

84859. Klanění pastýřů

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:39:00

.. - Zdobný rám
 

..

84860. Zdobný rám

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:40:00

Kateřina Opltová - Pes Baskervil
draží se doporučujeme

Kateřina Opltová

84861. Pes Baskervil

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:41:00

Josef Bino - Břízy v krajině
draží se

Josef Bino

84862. Břízy v krajině

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:42:00

Jan Dvořák - Na potoce
draží se

Jan Dvořák

84863. Na potoce

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:43:00

Střední Evropa počátek 20. století - sv. Barbora
draží se

Střední Evropa počátek 20. století

84864. sv. Barbora

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:44:00

Bedřich Horálek - Vysoký Chlumec
draží se doporučujeme

Bedřich Horálek

84865. Vysoký Chlumec

Aktuální příhoz: 900 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:45:00

Antonín Augusta - Chaloupky
draží se

Antonín Augusta

84866. Chaloupky

Aktuální příhoz: 1 300 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:46:00

Morava 2. pol. 19. století - P. Maria Svatotomská - Brněnská / Palladium města Brna
draží se doporučujeme

Morava 2. pol. 19. století

84867. P. Maria Svatotomská - Brněnská / Palladium města Brna

Aktuální příhoz: 900 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:47:00

.. - Rám II.
draží se

..

84868. Rám II.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:48:00

Střední Evropa počátek 20. století - P. Maria - Útěk do Egypta
draží se doporučujeme

Střední Evropa počátek 20. století

84869. P. Maria - Útěk do Egypta

Aktuální příhoz: 800 Kč

Konec dražby: 09.10.2022 20:49:00