Zdeněk Nemastil - Břízy u potoka

Kombinovaná technika, 30x38 cm, signováno vpravo dole Zd. Nemastil, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

8343. Břízy u potoka
Dražba ukončena:23.02.2017 20:44:40
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 400 Kč