nesignováno - Pierre a Miriam z Montmartru

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Nesignováno, olej na malířské lepence,  62 x 72 cm, rámováno v moderním francouzském kaskádovitém rámu s výrazným stříbrným povrchem s propojením na hnědou obrysovou lištu. Vzadu razítko Českého fondu výtvarného umění. Kvalitní umělecké dílo vytvořené autorem v Paříži pod silným vlivem pařížské umělecké školy. Dle názoru tehdejší komise ČFVU se má zřejmě jednat o dílo českého umělce z 60. let 20. století. Ve skutečnosti je toto dílo vytvořeno ve 30. letech 20. století dle poznámek původního sběratele, žijícího ve Francii. V případě určení autorství nebo přisouzení lze předpokládat značné a výrazné zhodnocení tohoto galerijního obrazu, zcela výjimečného na trhu s uměním.

vydraženo top
nesignováno
114876. Pierre a Miriam z Montmartru
Dražba ukončena:28.04.2024 20:08:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč