Vlastimil  Rada - U rybníka

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Vlast. Rada 55, rám.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1895, České Budějovice - 1962, Praha
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na AVU u profesorů Švabinského, Preislera a Štursy. Působil jako profesor ve speciální malířské škole na AVU v Praze a ve speciální grafické škole tamtéž. Člen, přední teoretik a výtvarník Umělecké besedy, člen SČUG Hollar. V rané tvorbě se zaměřoval na krajinné akvarely. Namaloval cyklus historických obrazů s husitskou tématikou. V kresbě se zaměřil na život a zvyky českého venkova, které vykreslil s humorem a nádechem satiry. Účastnil se četných výstav v zahraničních metropolích. Byl spoluautorem humoristických povídek, řadu let spolupracoval se spisovatelem Jaroslavem Žákem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo
10286. U rybníka
Dražba ukončena:27.04.2017 22:19:22
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč 27.04.2017 22:14:22 2578
14 000 Kč 27.04.2017 22:11:45 1252
13 000 Kč 27.04.2017 22:09:55 2578
12 000 Kč 27.04.2017 22:09:31 1252
11 000 Kč 27.04.2017 22:05:35 2578
10 000 Kč 27.04.2017 22:05:14 1252
9 500 Kč 27.04.2017 22:03:14 2578
9 000 Kč 27.04.2017 22:00:13 157
8 500 Kč 27.04.2017 21:19:59 2578
8 000 Kč 27.04.2017 21:19:17 1252
7 500 Kč 27.04.2017 21:02:27 2578
7 000 Kč 27.04.2017 20:44:26 1252
6 500 Kč 27.04.2017 16:48:16 2578
6 000 Kč 27.04.2017 15:17:10 2216
5 500 Kč 27.04.2017 11:16:34 604
5 000 Kč limit (27.04.2017 11:09:41) 2578
4 900 Kč 27.04.2017 11:09:42 604
4 800 Kč limit (27.04.2017 11:09:35) 2578
4 700 Kč 27.04.2017 11:09:36 604
4 600 Kč limit (27.04.2017 11:09:27) 2578
4 500 Kč 27.04.2017 11:09:28 604
4 400 Kč limit (27.04.2017 11:09:20) 2578
4 300 Kč 27.04.2017 11:09:21 604
4 200 Kč limit (27.04.2017 11:09:14) 2578
4 100 Kč 27.04.2017 11:09:15 604
4 000 Kč limit (27.04.2017 11:09:07) 2578
3 900 Kč 27.04.2017 11:09:08 604
3 800 Kč limit (27.04.2017 11:09:00) 2578
3 700 Kč 27.04.2017 11:09:01 604
3 600 Kč limit (26.04.2017 20:47:31) 2578
3 500 Kč 24.04.2017 18:52:33 1357
3 400 Kč 20.04.2017 19:45:02 2216
3 300 Kč 20.04.2017 15:18:55 1252
3 200 Kč limit (20.04.2017 15:18:46) 2562
3 100 Kč 20.04.2017 15:18:47 1252
3 000 Kč limit (20.04.2017 15:18:38) 2562
2 900 Kč 20.04.2017 15:18:39 1252
2 800 Kč limit (20.04.2017 15:18:29) 2562
2 700 Kč 20.04.2017 15:18:30 1252
2 600 Kč 19.04.2017 6:06:30 2562
2 500 Kč limit (19.04.2017 6:06:23) 831
2 500 Kč 19.04.2017 6:06:24 2562
2 400 Kč limit (19.04.2017 6:06:20) 831
2 300 Kč 19.04.2017 6:06:21 2562
2 200 Kč limit (19.04.2017 6:06:16) 831
2 100 Kč 19.04.2017 6:06:17 2562
2 000 Kč limit (19.04.2017 6:06:12) 831
1 900 Kč 19.04.2017 6:06:13 2562
1 800 Kč limit (19.04.2017 6:06:07) 831
1 700 Kč 19.04.2017 6:06:08 2562
1 600 Kč limit (11.04.2017 14:40:51) 831
1 500 Kč 31.03.2017 10:17:18 604
1 400 Kč 31.03.2017 8:51:10 2616
1 300 Kč 31.03.2017 6:57:51 2216
1 200 Kč 31.03.2017 0:50:10 849