Václav Kejmar - Slujnské panorama

Olej na plátně, 100x250 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba odborně restaurována.

8643. Slujnské panorama
Dražba ukončena:29.03.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč