V. V. Wagner - Měsíční přístav

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vlevo dole V.V. Vagner, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

8649. Měsíční přístav
Dražba ukončena:29.03.2017 18:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč