S. V. Souček - U rybníka

Olej na plátně, 44x52 cm, signováno vlevo dole V.S. Souček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10417. U rybníka
Dražba ukončena:31.05.2017 18:12:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč