R. Weber - Dům u jezera

Olej na plátně, 50x82 cm, signováno vlevo dole R. Weber, rám.

Pozn.: Vzadu přípis. Rám mírně poškozen.

R. Weber
10438. Dům u jezera
Dražba ukončena:31.05.2017 18:35:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč