Otakar Mrkvička - U vozu

Olej na kartonu, 23x29 cm, signováno vpravo dole OM 1919, rám.

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

8349. U vozu
Dražba ukončena:23.02.2017 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč