středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Jelen a laň

Olej na plátně, 53x67 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba odborně restaurována.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
8315. Jelen a laň
Dražba ukončena:23.02.2017 20:23:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč