nesignováno - Tiré du Cabinet de M´le Brun

Rytina, 19x16 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

nesignováno
11630. Tiré du Cabinet de M´le Brun
Dražba ukončena:28.06.2017 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč