nesignováno - JUDr. Emil Hácha

Olej na plátně, 45x40 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
10110. JUDr. Emil Hácha
Dražba ukončena:27.04.2017 19:12:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč