Napoleon Alekov

6836. Bárka na pobřeží

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x49 cm, signováno vpravo dole N. Alekov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč limit (22. 12. 2016 7:57:17) 2020