Napoleon Alekov

6836. Bárka na pobřeží

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x49 cm, signováno vpravo dole N. Alekov, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:20:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč