Napoleon Alekov - Mořské pobřeží

Kombinovaná technika, 22x32 cm, signováno vlevo dole Alekov, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

8015. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:22.02.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč