Miroslav Jan Sládek

6830. Loďky v zálivu

popis: Olej na sololitu, 85x110 cm, signováno vlevo dole Jan Sládek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč