Manuel Robbe - Noční vlak

Akvatinta, 41x45 cm, signováno vpravo nahoře Manuel Robbe, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen.

o autorovi: 1872 - 1936
Francouzský malíř a rytec, své malby často podepisoval Alphonse Lafitte.

10309. Noční vlak
Dražba ukončena:27.04.2017 22:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč