Akvatinta, 41x45 cm, signováno vpravo nahoře Manuel Robbe, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír v místě poškozen.
o autorovi: 1872 - 1936 Francouzský malíř a rytec, své malby často podepisoval Alphonse Lafitte.