Maksim Kharitonovič Butakov - Vesnický motiv

Olej na kartonu, 38x45 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Opakovaná aukce z roku 2013 (Dorotheum).

10293. Vesnický motiv
Dražba ukončena:27.04.2017 22:13:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč