Lilli Gödl - Brandhuber - Krajina s jezírkem

Olej na plátně, 46x70 cm, signováno vlevo dole L. Gödl-Brandhuber 1906, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10436. Krajina s jezírkem
Dražba ukončena:31.05.2017 18:35:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč