Laštůvka - Dafnis a Chloé

Suchá jehla, 17x22 cm, signováno vpravo dole Laštůvka 72, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Laštůvka
10431. Dafnis a Chloé
Dražba ukončena:31.05.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo