Ladislav Maria Wagner - Zátiší s lampou

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Wagner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: Narodil se v roce 1945 v Nitře.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

vydraženo top
112940. Zátiší s lampou
Dražba ukončena:28.03.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč