Karel Šulc - Soubor 3 prací - Pražské motivy

Akvarely, rozměry: 18x18 cm, 21x29 cm, 34x40 cm, všechny signovány Šulc, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparty mírně znečištěny.

8355. Soubor 3 prací - Pražské motivy
Dražba ukončena:23.02.2017 21:08:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč