Karel Šimůnek - V budoáru

Kresba, 36x25 cm, signováno vpravo dole K. Šimůnek 1932, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1869, Beroun - 1942, Praha
Žák pražské akademie u prof. Brožíka a Pirnera. Malíř, ilustrátor-akvarelista a tvůrce plakátů (přes 130 plakátů). Vytvořil četné množství akvarelů zejména ze staré Prahy, Strakonic a Prachatic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

8337. V budoáru
Dražba ukončena:23.02.2017 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč