Olej na překližce, 65x50 cm, signováno vpravo dole K. Randa, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1912 - ? Narodil se v Praze. Studoval v Praze AVU u prof. Švabinského. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.