Karel Karas

6774. Poděbrady

popis: Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

1892, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:15:30

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč