Karel Chaba

6824. Alej nad Vltavou

popis: Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vlevo dole Chaba, rám.

Pozn.: Vzadu přípis Chaba 2003. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1925, Sedlec-Prčice - 2009

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:01:00

vyvolávací cena: 3 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 26 000 Kč