Karel Novák - Březový háj

Olej na plátně, 70x52 cm, signováno vpravo dole K. Novák, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1915 - 2006

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

10306. Březový háj
Dražba ukončena:27.04.2017 22:34:03
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 100 Kč