Josef Procházka - Krajina s rybníkem

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám, zaskleno.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

8011. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:22.02.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč